O firmie

Firma „Marek Serafin – Usługi dźwigowe” Dźwig Szczecin oferuje profesjonalne usługi dźwigami, żurawiami samojezdnymi oraz podnośnikami koszowymi. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług dźwigowych.

Działamy na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego od wielu lat. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Za cel stawiamy sobie realizację nawet najbardziej wyszukanych i nietypowych zadań. Dbamy o stan techniczny naszych pojazdów i zapewniamy profesjonalną obsługę operatorską.

Jako profesjonaliści oferujemy dźwigi, które sprostają najwyższym wymaganiom i poradzą sobie z najpoważniejszymi wyzwaniami. Nasze usługi dźwigowe są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC.

Zależy Nam na jak największym zadowoleniu naszych klientów  i zawsze dążymy do zapewnienia Państwu komfortowej i sprawnej pracy. Nasza doskonale wyszkolona i doświadczona kadra operatorska jest gotowa sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością podejmiemy się wykonania zleconych przez Państwa projektów, nawet tych najbardziej skomplikowanych.

Zapraszamy do współpracy!